Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – Oddział Wschodni

Jednym z celów PTPPd jest podnoszenie wiedzy i umiejętności psychoterapeutów psychodynamicznych oraz popularyzowanie psychoterapii psychodynamicznej wśród praktykujących psychoterapeutów oraz osób szkolących się i zainteresowanych tym paradygmatem.

Od maja 2014 roku istnieje Wschodni Odział Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem prezesem. Skupia on psychoterapeutów psychodynamicznych i pozostałych specjalistów, którym bliska jest myśl psychodynamiczna w pracy zawodowej. Nazwaliśmy nasz Odział wschodni, nie lubelski, licząc na to, że wszyscy Ci, co identyfikują się z psychodynamiczną koncepcją pracy w tej części Polski będą stopniowo do nas dołączać. Zadaniem naszym jest stworzenie przestrzeni i okazji do wykorzystania w swojej pracy teorii jako drugiego obok superwizji źródła wsparcia i inspiracji w poszukiwaniu skutecznych form pracy z coraz to trudniejszymi pacjentami, ale też własnego rozwoju, tak by to co robimy było nie tylko trudne, ale i ciekawe.

Osoby zainteresowane udziałem w comiesięcznych spotkaniach Wschodniego Odziału PTPPd w Lublinie zapraszamy w każdy, trzeci czwartek miesiąca w godz. 18.00-20.00 do Ośrodka Terapii Psychodynamicznej przy ul. Czechowskiej 42/4 w Lublinie. Wszelkie informacje pod moim numerem telefonu : 508 059 701.